Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
Išskirtinumas
Nidos 74 Klaipėdoje – tai jaukūs, šviesūs ir kokybiški namai patogiam Jūsų gyvenimui. Mėgaukitės komfortu ir subtilia elegancija! Siūlome kompaktiškus ir funkcionaliai suplanuotus butus, atitinkančius visus Jūsų šeimos poreikius. Kurdami šį projektą, bendradarbiavome su ilgametę darbo patirtį turinčiais dizaineriais, technikais, inžinieriais ir atskirų sričių specialistais, kad galėtumėme pasiūlyti aukščiausius kokybės kriterijus atitinkančius namus!
Projekto aplinka
Kokybiški namai neatsiejami nuo jaukios aplinkos. Pro savo buto langą galėsite mėgautis nepriekaištingu vaizdu, atsiveriančiu į marias ar parką. Pasislėpkite nuo miesto triukšmo ir skirkite laiko maloniems pasivaikščiojimams su draugais ir šeimos nariais.
Vieta automobiliui
Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Siekdami įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius, didžiausią dėmesį skyrėme kokybei, todėl statybų metu naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios tarptautinius standartus ir užtikrinančios maksimalų patvarumą ir statinių ilgaamžiškumą.
Šildymas
Centrinis kolektorinis su atskira kiekvieno buto apskaita.
Apdailos lygis
Daline ir/arba pilna apdaila
Apdailos medžiagos
Sienos tinkuotos gipso tinku, išskyrus gipso vidines pertvaras. Lubos - glaistytos, dažytos balta spalva. Išvedžiota elektros instaliacija. San. mazguose išvedžioti vamzdynai iki taškų, sienos, grindys paruoštos plytelių klijavimui. Radiatoriai, šildymas reguliuojamas.
Balkonai ir terasos
Prancūziški balkonai
Durys
Įėjimo durys su dviem spynom ir akute

Susisiekimas
Patogus susisiekimas su miestu. Nuo naujų butų iki artimiausio prekybos centro skaičiuojamos 7 minutės kelio pėsčiomis, 5 minutės – iki vaikų darželio „Versmė“ ir 5 minutės – iki Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakulteto. Miesto senamiestį, prekybos centrus, kavines ir restoranus pasieksite itin lengvai ir greitai, naudodamiesi asmeniniu automobiliu, dviračiu ar visuomeniniu transportu.
Aplinka
Kokybiški namai neatsiejami nuo jaukios aplinkos. Pro savo buto langą galėsite mėgautis nepriekaištingu vaizdu, atsiveriančiu į marias ar parką. Pasislėpkite nuo miesto triukšmo ir skirkite laiko maloniems pasivaikščiojimams su draugais ir šeimos nariais. Be to, šalia parko įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje galėsite palikti asmeninį transportą.

Sužinoti daugiau:
Eiti į puslapį
 
Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)