Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
Išskirtinumas
Taupūs ir patogiai pasiekiami Jūsų namai. Vos 5 minutės ir Jūs miesto centre! Maži šildymo kaštai, energiją taupančios sistemos: moderni kolektorinė šildymo sistema, AERECO ventiliacijos sistema su drėgmės jutikliais, sąžininga ir operatyvi garantinė tarnyba, išvystyta infrastruktūra.
Apsauga
Kiekviename bute įrengtos telefonspynės. Įėjimo į butus durys – šarvo tipo su akute, rakinamos dviem spynomis. Butuose sumontuoti automatiniai priešgaisrinės apsaugos davikliai. Dalis pastato teritorijos bus aptverta.
Projekto aplinka
Teritorijoje šalia namo yra įkurtas erdvus ir tvarkingas kiemas, žaidimų aikštelės.
Vieta automobiliui
Antžeminės ir požeminės automobilių stovėjimo vietos.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Aplinkos poveikiui atsparus pastatas. Jo sienos gaminamos pagal reikalavimus, taikomus tokiuose atšiauriuose kraštuose kaip Suomija ir Švedija. Tam pasitelkiama speciali savo srities lyderio Europoje, koncerno „Consolis“, technologija. Pastato fasadas yra atsparus mechaniniams ir atmosferos poveikiams. Patikima garso ir šilumos izoliacija. Ją užtikrina išskirtinės sandaros trisluoksnės sienos, visuose butuose įrengti grindų paruošiamieji sluoksniai bei automatinė ventiliacijos sistema. Visa tai garantuoja, kad namuose visada būtų šilta, ramu ir jauku. Ekologiškos žaliavos. Sienų išorinio ir vidinio sluoksnio žaliavos yra gaunamos iš gamtos, o jų gamybos atliekos – perdirbamos.
Modernios technologijos
Butuose bus įrengta mechaninė ventiliacija su drėgmės jutikliais. Vėdinimo sistema "AERECO" - tai orlaidės su drėgmės jutikliais, kurios veikia automatiškai įleisdamos reikalinga gryno oro kiekį į kiekvieną patalpą, kur jos yra įrengtos. Šios orlaidės turi labai geras triukšmo slopinimo savybes (nuo 33 iki 42 dB). Eksploatuojant AERECO vėdinimo sistemą (oro pritekėjimo ir šalinimo įrenginius su drėgmės jutikliais), taupoma šiluminė energija. Energijos sutaupoma iki 65 proc. lyginant su nekontruoliuojamu vėdinimu, kur langus ir orlaides varsto žmogus.
Šildymas
Centrinis kolektorinis, kiekvienam butui atskira apskaita.>
Vėdinimas, kondicionavimas
AERECO ventiliacijos sistema su drėgmės jutikliais.
Namo administratorius
Įkurta bendrija.
Liftas
Yra.
Sandėliukas
Yra.
Apdailos lygis
Butus siūlome tiek su daline apdaila, tiek su pilna apdaila. Turintiems ypatingą svajonių namų viziją, mielai padėsime ją įgyvendinti.
Balkonai ir terasos
Visi butai su balkonais, pirmo aukšto butai su terasomis.
Langai
Kokybiški, šalčiui ir garsui atsparūs langai - 6 kamerų vokiško GEALAN profilio su 74 mm. storio rėmu. Įrengiamos plastikinės MDF palangės.
Durys
Įėjimo į butus durys sustiprintos, metalinės su garso izoliacija. Durys rakinamos dviem spynomis.

Susisiekimas
Tinkamai išvystyta infrastruktūra bei labai patogus susisiekimas su daugeliu miesto rajonų. Iki miesto centro vos 5 minutės. Artimiausia viešojo transporto stotelė prie Pilaitės pr., už 250m. Greitai pasiekiamas miesto centras ir kitos jo dalys tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu, aplenkiant didžiausias miesto centrui būdingas automobilių spūstis. Patogus išvykimas iš miesto – visai greta vakarinis aplinkkelis.
Paslaugos kaimynystėje
Netoliese yra mokyklos, darželiai, laisvalaikio bei prekybos centrai, o miesto centras bei svarbiausi jo taškai pasiekiami greitai ir išvengiant transporto spūsčių. Jūsų patogumui šalia duris atvėrė prekybos centras „Prisma“, netoliese prekybos centras „Mada“.
Aplinka
“Solo city“ yra įsikūręs strategiškai patogioje Viršuliškių mikrorajono vietoje šalia svarbių miesto gatvių: Laisvės ir Pilaitės prospektų bei Justiniškių gatvės – Viršuliškių skg. 26. Gyventojams taip pat bus užtikrintas ir patogus išvykimas iš miesto – visai greta vakarinis aplinkkelis.

Sužinoti daugiau:
Eiti į puslapį
 
Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)