Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
Išskirtinumas
Moderni, išskirtinė namų architektūra, funkcionalus butų planavimas kiekvieno pirkėjo poreikiams ir kokybiškam gyvenimui.

Gandrališkėse patiks gyventi ir aktyviems miesto žmonėms, gyvenantiems sparčiu šios dienos ritmu, ir šeimoms su vaikais, kurių patogumui vos už kelių minučių kelio įsikūrusios ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigos, lavinimo centrai, būreliai.
Projekto aplinka
Kruopščiai sutvarkyta namų aplinka, dekoratyviais augalais apželdinti komplekso uždari kiemeliai. Vidiniuose kiemeliuose, virš požeminių automobilių stovėjimo vietų, įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir poilsio zonos. Veikiantys vaikų užimtumo centrai, odontologijos klinika, maisto prekių parduotuvė, fotografijos studija. Čia lyg mažame mieste, kur galima gyventi, dirbti, ilsėtis, pramogauti.
Vieta automobiliui
Po visais namais įrengtos dviejų aukštų požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, iš kurių liftu patenkama į norimą aukštą.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Modernios technologijos
Įgyvendinti modernūs techniniai bei inžineriniai statybos sprendimai: ventiliuojami namų fasadai, kondicionavimo ir vėdinimo sprendimai, panoraminiai liftai, slankiojančios stiklintų lodžijų sistemos, mažatriukšmė buitinių nuotekų sistema.
Šildymas
Autonominė, reguliuojama šildymo sistema su individualia apskaita, nepriklausanti nuo miesto šildymo sezoniškumo. Gyventojas ją gali įsijungti bet kuriuo metų laiku, taip užsitikrindamas jaukumą ir komfortą.
Namo administratorius
UAB “Vėtrungės būstas”
Liftas
Yra.
Apdailos lygis
Butai parduodami su daline apdaila, įgyvendinti visi vidutinės klasės patogaus, taupaus ir saugaus būsto kriterijai. Klientui pageidaujant per 1-2 mėnesius atliekamas visiškas būsto įrengimas.—
Balkonai ir terasos
Stiklintos lodžijos

Susisiekimas
Išplėtota miesto infrastruktūra suteikia galimybę greitai pasiekti bet kurią miesto dalį. 5 min. pesčiomis iki artimiausios autobusų stotelės.
Paslaugos kaimynystėje
Mikrorajone veikia maisto prekių parduotuvė, savo paslaugas teikia grožio salonas, foto studija, odontologijos klinika, sveikos gyvensenos studija, vaikų laisvalaikio ir ugdymo centrai. Šalia Klaipėdos „Švyturio“ arena, prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“, „Arena“, „Grandus“, „Vėtrungės“ pasažas. Netoliese įsikūrusios ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigos, lavinimo centrai, būreliai. Vos už 15 minučių kelio pėsčiomis Klaipėdos senamiestis, teatrų, parodų, koncertų salės, jaukios senamiesčio kavinukės.
Aplinka
Mikrorajonas yra centrinėje miesto dalyje, vos už 500 m. nuo Kuršių marių, šalia Naujosios jūrų perkėlos į Kuršių Neriją.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)