Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Gyvenvietė yra prie pat Baltijos jūros, vos 300 metrų nuo paplūdimio. Išėjus iš namų, nekertant jokių gatvių, pasiekiami kopos ir jūra.

“Kopų žuvėdroje” yra įrengti visi miesto inžinieriniai tinklai: vandentiekis, nuotekų tinklai, lietaus nuotekynė, elektros tinklai, dujotiekis.

Mūsų gyvenvietėje Jūs rasite, vaikų žaidimo aikštelę, sporto zoną bei poilsio vietas parke.

Kopų žuvėdra – tai Jūsų namai prie jūros!
Apsauga
Visa gyvenvietės teritorijos aptverta, ties įvažiavimu įrengti automatiniai vartai ir įėjimo varteliai su patekimo kontrole. Gyvenvietės įvažiavimas ir pagrindinė gatvė stebima vaizdo kameromis. Visą parą kvartale budi apsaugos darbuotojas.
Projekto aplinka
Nuo seno ši pajūrio atkarpa labai vertinama dėl savo grožio ir mažesnio poilsiautojų kiekio nei kurortuose. Gyvenvietę supa prižiūrimas miškas, kuriame galima pasivaikščioti ir išeiti į norimą pajūrio vietą.

Gyvenant šioje gyvenvietėje galima džiaugtis visais aktyvaus gyvenimo privalumais pajūryje. Čia eina dviračių takai į Palangą, į Neringą, čia patogu kultivuoti pajūrio sporto šakas, čia gera tiesiog pasivaikščioti po darbo.
Vieta automobiliui
Kiekvienam butui skiriamos vietos parkavimo aikštelėje
Statybinės medžiagos
Silikatiniai mūro blokeliai, Wienerberger klinkerio plytelės, Wienerberger keraminės čerpės, 110mm. storio mediniai langai su termo aliuminiu, 52 mm paketas.
Šildymas
Dujinis, įrengiamas grindinis šildymas.
Namo administratorius
Gyvenvietės teritoriją prižiūri UAB „Kopų žuvėdra“ darbuotojai, steigiama gyvenvietės bendrija, kuriai bus perduota priežiūros žmonių komanda. Gyvenvietėje bus organizuojamas vejos pjovimas, augalų priežiūra, kelio dangos ir šaligatvių valymas nuo lapų ir spyglių bei sniego valymas ir išvežimas.

Apdailos lygis
Dalinė apdaila
Balkonai ir terasos
Kiekvienas butas pirmame aukšte turi lauko terasą, antrame arba trečiame aukštuose - balkoną