Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
„Visorių alėja“ – namai tiems, kurie nori gyventi naujai besiformuojančiame gyvenamųjų namų kvartale, kuriame nėra senos statybos daugiabučių, gausu parkų, žalumos, patogus ir greitas susiekimas su miesto centru. Projektas vystomas mažo intensyvumo eismo Visorių gatvėje, tad išvengsite transporto sukeliamo triukšmo ir taršos, o švarų orą užtikrins šalia esančių parkų ir miškų masyvai.

Projekto rengėjai kartu su architektų grupe „Unitectus“ pasirūpino, kad visi butai būtų racionaliai išplanuoti, laiptinėse įrengiant nuo 3 iki 5 butų. Visuose butuose bus įrengti balkonai, butuose suprojektuoti tamsūs kambarėliai ir/arba talpios drabužinės.

Įsigydami butą šiame name jūs gaunate kokybišką „Premium“ klasės butą su daugybe privalumų už „ekonominės“ klasės buto kainą.
Apsauga
Gyventojų privatumui ir saugumui šiame projekte skiriamas ypatingas dėmesys. Tai užtikrina vaizdo kameromis stebima, uždara namo teritorija, į kurią patekti gali tik namo gyventojai ir jų svečiai. Laiptinės rakinamos specialiomis kodinėmis spynomis, taip pat įrengta iškvietimo ir pasikalbėjimo sistema.
Projekto aplinka
Gamtos pasiilgusius naujakurius džiugins netoliese esantis Jomanto parkas, Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinis ir Verkių regioninis parkas, lengvai dviračiu pasiekiamos žaliosios erdvės leis mėgautis tiek aktyviu, tiek pasyviu poilsiu visai netoli namų.
Vieta automobiliui
Po namu suprojektuota erdvi, 64 vietų, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.
Energinė klasė
A++A+ABCDEFG
Statybinės medžiagos
Išorės sienos – monolito ir silikatinių blokelių mūro, apšiltintos 200 mm neoporu.

Atitvaros tarp butų – silikatinių blokelių / plytų mūro su akmens vatos intarpu.

Išorės apdaila struktūrinis tinkas su kompozicinės plokštės fragmentais.
Šildymas
Centrinis kolektorinis su galimybe reguliuoti vartotojui.
Vėdinimas, kondicionavimas
Natūralus, numatyta galimybė kondicionavimo sistemai.
Liftas
3 Schindler liftai
Sandėliukas
Butuose suprojektuoti tamsūs kambarėliai ir/arba talpios drabužinės.
Apdailos lygis
Dalinė apdaila
Balkonai ir terasos
Visuose butuose bus įrengti balkonai, o pirmojo aukšto butuose – lauko terasos.
Langai
Trijų stiklų, dviejų stiklo pakeltų.
Durys
Butuose – šarvo, laiptinėse – aliuminės.
Susisiekimas
Išplėtota infrastruktūra garantuoja patogų susisiekimą – visus svarbiausius objektus iš Visorių alėjos lengvai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Netoli yra net kelios viešojo transporto stotelės, modernus dviračių takas ir viena pagrindinių miesto „arterijų“ – Geležinio Vilko gatvė, kuria iki miesto centro vos 7 min. kelio.
Paslaugos kaimynystėje
Greta Visorių alėjos veikia net kelios mokymo įstaigos ir darželiai (lopšelis darželis „Karuselė“, darželis – mokykla „Dūzginėlio Bitutės“, Jeruzalės vidurinė mokykla, Abraomo Kulviečio vidurinė mokykla, Baltupių progimnazija, Mykolo Riomerio universitetas), gydymo įstaigos (odontologijos kabinetas, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos) bei prekybos centrai (PC „Mandarinas“, PC „Moki Veži“).

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)