Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Tai namai jaunoms šeimoms! Visų kotedžų dydis ~72,5 kv.m., būtent toks namų dydis yra optimalus pagal gyvenamąjį plotą gyventi 3-4 asmenų šeimai. Sklype tik 21 kotedžas, uždara privati teritorija, saugi kaiminystė!
Apsauga
Įvažiavimas į gyvenvietę bus pro automatinius vartus, kurie atsidarys tiek distanciniais pulteliais, tiek telefoninių registruotų mobiliųjų numerių pagalba. Visa bendra gyvenvietės teritorija palei žemės sklypo ribas bus aptverta 1,70 metro aukščio ažūrine tvora ir apsodinta tujomis iš vidinės pusės. Gyventojams priskirti žemės sklypai su terasomis bus atriboti nuo kaimyninių sklypų 1,2 metro aukščio ažūrine tvora, kuri taip pat bus apsodinta tujomis. Nuo kiekvieno sublokuoto namo kampo individualūs kiemeliai bus papildomai atskirti 2,5 metro aukščio ir 2 metrų ilgio ažūrinėmis dailylentėmis. Tai suteiks naujiems savininkams dar papildomo jaukumo.
Projekto aplinka
Visas 75 arų žemės sklypas bus sudalintas taip, kad kiekvienas gyventojas turės nuosavybės teise priklausančius išimtinai jam priskirtus 1,5 - 3 arų žemės sklypus (individualius kiemelius su terasomis).
Vieta automobiliui
Eerdvi 30 vietų asfaltuota automobilių parkavimo aikštelė.
Atvirų durų dienos
Kiekvieną darbo dieną
Nuo 12.00 iki 15.00 val.
Energinė klasė
abcdefg
Statybinės medžiagos
Sublokuotų gyvenamųjų namų stogai yra iš modernios lygios falcinės plieno skardos, pastatų fasadai – iš šiuolaikškų ventiliuojamų keraminių plytelių kartu su moderniais Eternit fasado plokščių intarpais, kurie suteiks fasadams nepakartojamą unikalų išvaizdumą, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Grindys smėlio trombuotos juodgrindės su 5 cm betono pagrindu (galimybė pasidaryti grindinį šildymą arba radiatorinį). Sienos 18 cm storio LODE keramikiniai blokeliai. Ventiliuojamas keraminis fasadas šiltintas 18 cm akmens vata, stogas apšiltintas 30 cm akmens vata. Įvadai: vandens, nuotekų, elektros.
Šildymas
Kiekvienam namui yra numatytas individualus dujinis šildymas (yra padarytas dujų įvadas), o dujinius katilus ir šildymo būdą (grindinį ar radiatorinį) gali pasirinkti individualiai nauji savininkai.

Pasikonsultuokite su šios srities profesionalais Uponor>>
Vėdinimas, kondicionavimas
Natūralus
Apdailos lygis
Dalinė apdaila, vidinės sienos tinkuotos. Projekto vystytojai sąmoningai neįrenginėjo vidinių namų pertvarų, kad kiekviena šeima galėtų individualiai pasirinkti namo išplanavimą bei šildymo būdą.
Balkonai ir terasos
Individualūs kiemeliai su terasomis
Langai
Plastikiniai 5 kamerų, trijų stiklų langai
Durys
Lauko durys apšiltintos, šarvuotos, MDF durų apdaila

Susisiekimas
Iki viešojo transporto stotelės – tik 100 metrų.
Paslaugos kaimynystėje
Šalia gyvenvietės yra prekybos centras Norfa XL, kelių kilometrų atstumu yra vaikų darželis bei mokykla (beje iki kurios taip pat driekiasi naujai įrengti dviračių ir pėsčiųjų takai).

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)