Projektai Lietuvoje
NT užsienyje
Naujienos
NT skelbimai (antrinė rinka)
Išskirtinumas
Butai Lazdynuose prie pušyno. Didelis butų pasirinkimas naujame korpuse K7 (namas priduotas Valstybinei komisijai). 2015 m. pradėtas statyti paskutinis kvartalo korpusas K9. Butai neįkeisti bankui! Turime butų ir su pilna apdaila. Yra akcijinių butų!
Aplinka
Įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai. Asfaltbetonis, trinkelių danga, šaligatviai, apželdinimas, gatvės ir kiemų apšvietimas, kiti gerbūvio elementai įrengiami pagal gen. plano dangų ir apželdinimo projektą. Kiemuose pasodinti dekoratyviniai klevai ir kiti medžiai.
Vieta automobiliui
Nemokamos automobilių statymo vietos šalia namo, yra požeminiai garažai.
Energinė klasė
abcdefg
Statybinės medžiagos
Monolitinis pastato karkasas, keramzitbetonio arba akyto betono blokelių mūras (pagal konstrukcinės dalies brėžinius), išorėje apšiltintas akmens vata ir putų polistirenu pagal statybos taisyklių ir projekto reikalavimus. Fasado apdaila kelių tipų, pagal architektūrinės dalies brėžinius: Klinker tipo apdaila, fasadinis tinkas. Sienos tarp butų, butų atitvarai nuo laiptinės – trisluoksniai: keramzitbetonio arba akyto betono blokelių mūras, garso izoliacijos užpildas, oro tarpas. Buto vidaus pertvaros tarp san. mazgų – keramzitbetonio arba akyto betono blokelių, tinkuotos, neglaistytos. Butų vidaus pertvaros – gipso kartono (dvigubas).
Šildymas
Šildymas centrinis-kolektorinis su autonomine apskaita. Butuose sumontuoti balti lakštinio tipo plieniniai radiatoriai su termoreguliatoriais.

Pasikonsultuokite su šios srities profesionalais Uponor>>
Ventiliavimas, kondicionavimas
Oro pritekėjimas į patalpas numatytas per langus. Oro ištraukimas ventiliaciniais kanalais iš virtuvės ir san. mazgo arba vonios ir WC.
Namo administratorius, bendrija
UAB Karoliniškių būstas
Liftas
yra
Sandėliukas
yra
Apdailos lygis
Dalinė arba pilna
Balkonai ir terasos
Balkonų grindys – išlyginamasis betono pagrindas ant gelžbetoninės plokštės su hidroizoliacija. Įrengta akmens masės plytelių danga. Sumontuoti turėklai ir balkono įstiklinimas pagal projektą. 1 aukšte pagal projektą įrengiami lauko kiemeliai, kurie išklojamos betoninėmis trinkelėmis arba akmens masės plytelės. Lauko kiemeliai aptveriami. Balkonams įstiklinti naudojami berėmiai aliuminio profiliai.
Langai
Butuose – penkių kamerų plastikiniai langai, su stiklų paketu, vidaus stiklas – selektyvinis. Kiekvienoje patalpoje po vieną varčią atsidaro dviem kryptimis su mikroventiliacija.
Durys
Įėjimo į butą – viengubos šarvuotos daugiasluoksnės su garso izoliaciniu užpildu, su išorės apdaila, 2 spynos, “akutė”. Įėjimo į namo laiptinę durys – metalinės, pašiltintos, su nedideliu stiklu, įmontuota spyna.

NamasAukštasKambarių sk.Plotas, m²Kaina, EurPastabos
K72259,9385 101su apdaila
K72368,5295 928su apdaila
K71254,5165 412akcijinė kaina
K71368,2175 031akcijinė kaina

Susisiekimas
Išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai (netoliese susikerta pietinis ir vakarinis aplinkkeliai). Su Vilniaus centru kvartalą jungia tiesioginis ir greitas susisiekimas Oslo, Laisvės pr., Geležinio Vilko gatvėmis. Patogus susisiekimas nuosavu ir viešuoju transportu. Automobiliu Seimo rūmus galima pasiekti per 5-10 minučių, o piko valandomis per 15-20 min.
Paslaugos kaimynystėje
Netoliese yra keli lopšeliai-darželiai (Jonažolių g. 17 ir Šiltnamių g. 36), vidurinės mokyklos, keli prekybos centrai, uždaras plaukimo baseinas. 2010 m. "Pavasario" kvartale atidarytas valstybinis vaikų lopšelis-darželis (korpuse K5).
Aplinka
Šalia pušynas, pasivaikščiojimo ir dviračių takai.

Rodyti žemėlapyje ir kitus projektus (spauskite čia >>)